Глиттер

 • глиттер

  глиттер

  1) Материјал: сјај и пластика

  2) Боја: бела, снежно бела, небеско плава, аква плава, флуоресцентно плава, краљевско плава, језерско плава, плава, метално плава, шумско зелена, флуоресцентно зелена, зелена, зелена јабука, љубичаста, шљива, љубичаста, дуд, ружа црвена , црвена, итд

  3) Облик: прах

  4) Величина листа: 0,78 Кс 1,45 инча

  Паковање: опп врећа или пластичне тегле